okres Semily – příspěvková organizace

Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2022/2023

Termín zápisu: 

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU 11.4. 2022 OD 13.00 – 16.30 HOD.

Pokud žádáte o přijetí do 1. ročníku, stáhnete si dva dokumenty – Dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku ZŠ a Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání. Vyplněné a podepsané dokumenty přineste sebou k zápisu.

Pokud žádáte o odklad povinné školní docházky, stáhnete si tři dokumenty – Dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku ZŠ, Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a Žádost o odklad povinné školní docházky. Vyplněné a podepsané dokumenty přineste k zápisu. Pokud máte elektronický podpis, můžete poslat mailem nebo datovou schránkou. Nedílnou součástí žádosti o odklad je: doporučení PPP a doporučení lékaře.

Dokumenty ke stažení: